Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінна полиця Forte, навісна полиця для дому F-15

Матеріал :
- ДСП Ламіноване 16 мм.
- Металеве кріплення
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1358 / В 220 / Г 220 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Аппалачі
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Дуб Кверкус
🟣Дуб Гранж Пісочний

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комп'ютерні столи, Тумби для взуття і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 1358 мм |
| Висота | 220 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 649 ₴


