Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стеллаж для дому Forte, шафа-стелаж, офісний стелаж F-16

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Ніжки металеві
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 550 / В 2000/Г 400 мм.
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Аппалачі
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Дуб Кверкус
🟣Дуб Гранж Пісочний

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 550 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 550 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 63 кг |
- Ціна: 4 349 ₴


