-17%Тумба приліжкова вузька з одним ящиком без ручок MDF-TF-13
- В наявності
- Код: MDF-TF-13
1 799 ₴
1 499 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба приліжкова вузька з одним ящиком без ручек MDF-TF-13

- Сучасний стиль
- Ящики тумби відкриваються за фасад без ручок
- Практичність і простий дизайн нададуть завершеності та теплоти у вашу спальню.
Матеріал:
- Корпус - ДСП Ламіноване 16 мм.
- Фасад - МДФ 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 200 / В 595 / Г 350 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Цвет корпусу:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антроцит
🟣Дуб сонома
🟣Венге Темний
Колір фасаду МДФ:
🟣Кварцит
🟣Тикове дерево
🟣Карпатська ель
🟣Дуб конкордія темна
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома - Карпатська ялина |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | МДФ |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 20 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Висота тумби | 60 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 1 499 ₴

