-11%Стіл обідній SK-02 Білий
- Під замовлення
- Код: SK-02
Відправка з 11 квітня 20261 799 ₴
1 599 ₴
Стіл обідній SK-02

Стіл обідній — це практичне рішення для невеликих кухонь, смарт-квартир або людей, що цінують компактність.
Великий вибір кольорів дає змогу підібрати стіл, який чудово впишеться саме у Ваш інтер'єр.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1100 / В 780 / Г 700 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антроцит
🟣Дуб Сонома
🟣Венге Темний
🟣Аппалачі
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Дуб Кверкус

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 1100 мм |
| Висота столу | 780 мм |
| Вага | 20 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 599 ₴

