Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко двоспальне М-19

Ціна без матраца.
Матеріал ламелей: Сосна натуральна
Матеріал ліжка: МДФ вологостійкий 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 860 / В 860 / Г 2076 мм
Місце під матрац : 2000 (мм) х 1600 (мм)
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага паковання: 47 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Кашемір

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Основа | Ламелі |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 86 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 86 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | МДФ |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 6 499 ₴


