Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для дому на 6 комірок. Полиця для книг та іграшок J-39

- Стелаж для книг і декору на 6 комірок, компактний стелаж із просторими полицями.
- Книжкова полиця не займає багато місця й гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
- Поличка чудово підійде як для вітальні, передпокою, так і для офісу.
- Також її можна використовувати в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1072 / В 1078 / Г 290 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
116.8 x 36 x 11 cm
Вага паковання: 17 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Дуб Cонома
🟣Венге Темний

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1072 мм |
| Глибина шафи | 230 мм |
| Висота шафи | 1078 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1072 мм |
| Висота стелажа | 1078 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1072 мм |
| Глибина полиці | 230 мм |
| Висота полиці | 1078 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина стелажу | 230 |
- Ціна: 1 849 ₴


