Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для дому та офісу, полиця для книг і іграшок PA-1

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 680 / В 1300 / Г 370 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Аппалачі
🟣Антрацит
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Білий - Бетон Тефра
🟣Білий - Бетон Темний
🟣Аппалачі - Бетон Тефра
🟣Аппалачі - Бетон Темний

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий — Бетон Тефра |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 680 мм |
| Глибина стелажу | 370 мм |
| Висота стелажа | 1300 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 680 мм |
| Глибина полиці | 370 мм |
| Висота полиці | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 549 ₴


