-17%Стіл письмовий із полицями праворуч, для ноутбука та комп'ютера St-15 Антрацит - Білий
- В наявності
- Код: St-15
2 399 ₴
1 999 ₴
Стіл письмової з полицями праворуч, для ноутбука та комп'ютера St-15

- Сучасний стильний стіл
- Обладнаний полицями для книг та декору
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 1416 / В 1226 / Г 600 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
1490 * 690 * 70 мм
Вага паковань: 30 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Антрацит - Білий
🟣Дуб Сонома
🟣Дуб Сонома - Білий
🟣Венге Темний
🟣Венге Темний - Білий
🟣Бетон
🟣Бетон - Білий
🟣Дуб Аппалачі
🟣Дуб Аппалачі - Білий

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1416 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1226 мм |
| Вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Антрацит — Білий |
- Ціна: 1 999 ₴

