Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба под TV на 1 ящик і 2 двері К-4
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1760 / В 460 / Г 450 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Білий — Бетон Тефра
🟣Білий — Бетон Темний
🟣Дуб Аппалачі
🟣Дуб Аппалачі — Антрацит
🟣Дуб Аппалачі - Бетон Тефра
🟣Дуб Аппалачі — Бетон Темний
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимальна діагональ телевізора | 65 дюйм |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб Аппалачі - Бетон Тефра |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1760 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Висота тумби | 460 мм |
| Габаритні розміри стійки | |
| Ширина стійки | 1760 мм |
| Глибина стійки | 450 мм |
| Висота стійки | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 460 мм |
- Ціна: 4 599 ₴




