-9%Стеллаж для одежды и обуви в стиле лофт, стелаж лофт в прихожую NF-25 Дуб Сонома
- Під замовлення
- Код: NF-25
Відправка з 21 квітня 20266 399 ₴
5 799 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для одягу та взуття в стилі лофт, стелаж лофт в передпокій NF-25

Матеріал :
- Металевий каркас
- ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1000/В 1805/Г 440 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 25 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Полиця для головних уборів | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 1805 мм |
| Вага | 25 кг |
- Ціна: 5 799 ₴

