-7%влевовправо
Шкаф 2-х дверный с 2 ящиками и штангой с деревянными ручками и ножками Idomlund 2+2 Белый
- В наявності
- Код: Idomlund 2+2
10 799 ₴
9 999 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа 2-х дверна з 2 ящиками та штангою з дерев'яними ручками та ніжками Idomlund 2+2

Матеріал:
- ДСП Ламіноване 16 мм.
- Ніжки та ручки з ясена
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 1000 /В 2014 / Г 600
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комп'ютерні столи, Тумби для взуття і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Глибина шафи | 600 мм |
| Висота шафи | 2014 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 7 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
- Ціна: 9 999 ₴



