-13%влевовправо
Комп'ютерний стіл, письмовий стіл Bremen
- В наявності
- Код: Bremen
2 299 ₴
1 999 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерний стіл, письмовий стіл з полицями Bremen

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
- Стіл - Ш 900 / В 750 / Г 550 мм
- Полиці Ш 432 / В 966 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге Темний
🟣Дуб Крафт
🟣Кашемір
Також усі кольори можна міксувати: Стіл | Полиці

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Колір | Колір |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1120 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 966 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 999 ₴









