-15%влевовправо
Стелаж для дому та офісу, полиця для книг та іграшок Alen
- В наявності
- Код: Alen
2 049 ₴
1 749 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для дому та офісу, полиця для книг і іграшок Alen

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 330 / В 1650 / Г 330 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Дуб Крафт
🟣Кашемір

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 330 мм |
| Глибина стелажу | 330 мм |
| Висота стелажа | 1650 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 330 мм |
| Глибина полиці | 330 мм |
| Висота полиці | 1650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 749 ₴






