-10%влевовправо
Комод на 4 ящики з дерев'яними ручками та ніжками Idomlund 4
- В наявності
- Код: Idomlund 4
5 749 ₴
5 149 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод на 4 ящики з дерев'яними ручками та ніжками Idomlund 4

Матеріал:
- ДСП Ламіноване 16 мм.
- Ніжки та ручки з ясеня
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 820 / В 890 / Г 380 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 82 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 89 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 5 149 ₴



