-29%влевовправо
Полиця для книг, полиця в дитячу кімнату, дитяча полиця Р-36
- В наявності
- Код: Р-36
1 049 ₴
749 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця для книг, полиця в дитячу кімнату, дитяча полиця Р-36

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 400/В 559 / Г 216 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага паковання: 5 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антроцит
🟣Дуб сонома
🟣Венге Темний

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 400 мм |
| Глибина полиці | 216 мм |
| Висота полиці | 559 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 749 ₴





