Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба под TV з ящиком і дверима К-3 R

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1280 / В 460 / Г 450 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Аппалачі-Антрацит
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимальна діагональ телевізора | 65 дюйм |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1280 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Висота тумби | 460 мм |
| Габаритні розміри стійки | |
| Ширина стійки | 1280 мм |
| Глибина стійки | 450 мм |
| Висота стійки | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1280 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 460 мм |
- Ціна: 3 299 ₴











