Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа 3-дверна з шухлядами штангою та полицями К-6
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 1500 /В 2100 / Г 500
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Аппалачі
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Білий — Бетон Тефра
🟣Білий — Бетон Темний
🟣Аппалачі — Бетон Тефра
🟣Аппалачі — Бетон Темний
🟣Аппалачі — Антрацит
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комп'ютерні столи, Тумби для взуття і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1500 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Ніжки | пластик |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 7 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
- Ціна: 12 199 ₴













