Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для одягу та взуття в передпокій із полицями в стилі лофт NF-01

Матеріал :
- Металевий каркас
- ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1200 / В 1800 / Г 400 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага паковання: 25 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 25 кг |
- Ціна: 5 799 ₴






