-13%влевовправо
Стінова панель рейкова П-1 Асфальт
- Під замовлення
- Код: П-1
Відправка з 11 квітня 20263 799 ₴
3 299 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стінова панель рейкова П-1
- Настінна панель монтується на клей або саморізи.
- Для легкого монтажу задня частина виготовлена з войлоку
Матеріал: МДФ вологостійкий на підкладці з войлоку
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 460 / В 2450 / Г 23
Розмір упаковки: 248 × 47 × 4 см.
Вага упаковки: 20 кг.
Доступний у кольорах:
🟣Дуб Крафт
🟣Асфальт
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Матеріал | МДФ |
| Покриття | ПВХ |
| Особливості панелі | Однотонна, 3D-рельєф, Під дерево |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 2450 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 1.1 кв.м |
| Стан | Новий |
| З'єднання | Безшовне |
| Структура поверхні | Матова |
| Вага упаковки | 20 кг |
| Ширина | 460 мм |
| Площа, що покривається панеллю | 1.1 кв.м |
| Колір | |
| Колір | Асфальт |
- Ціна: 3 299 ₴








