Топ
-12%
-12%Комод на 5 ящиков и 2 двери c фасадами без ручек Т-227 Дуб Сонома, Дуб Сонома
- Під замовлення
- Код: Т-227
Відправка з 11 квітня 20266 699 ₴
5 899 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод на 5 ящиків і 2 двері з фасадами без ручок Т-227
Багатофункціональний комод: два двері, п'ять ящиків — ідеальне зберігання
- Ящики відкриваються за фасад без ручок
- Напрямні: Телескопічні кулькові
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1271 / В 910 / Г 400 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Дуб аппалачі
🟣Кашемір
Також усі кольори можна міксувати: Корпус | Фасад
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 127 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 91 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Колір | |
| Корпус | Дуб сонома |
| Фасад | Дуб сонома |
- Ціна: 5 899 ₴














