Топ
-16%
-16%влевовправо
Стіл письмовий із полицями, для ноутбука та комп'ютера J-185
- В наявності
- Код: J-185
2 549 ₴
2 149 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл письмової з полицями, для ноутбука та комп'ютера J-185

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 1100 /В 756 / Г 600 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Дуб сонома
🟣Чорний матовий

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 756 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 756 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 149 ₴




