Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття, взуття, шафа для взуття Rs-4
Матеріал:
- ДСП Ламіноване 16 мм.
- Приставка ДСП Ламінована 32 мм.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 850+500 с приставкой / В 1017 / Г 400+500 с приставкой
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
| 1) 1086 * 450 * 145 | 34.5 кг |
| 2) 976 * 468 * 130 | 26 кг |
| 3) 875 * 515 * 60 | 9 кг |
Вага паковання: 69.5 кг
Доступний у кольорах:
- Білий
- Бетон
- Бетон/Білий
- Антрацит
- Антрацит/білий
- Дуб сонома
- Дуб сонома/Білий
- Венге темний
- Венге темний/Білий
- Аппалачі
- Аппалачі / Білий
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фасаду | Бетон |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 850 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1017 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антроцит |
- Ціна: 6 399 ₴



















