-13%влевовправо
Стелаж для дому на 8 комірок, стелаж для книг "Тетріс" St-18 Дуб сонома
- Під замовлення
- Код: St-18
Відправка з 11 квітня 20262 999 ₴
2 599 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для дому на 8 комірок, стелаж для книг "Тетріс" St-18

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 680 / В 1447/Г 300 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
| 1) 370 * 370 * 380 | 23 кг |
| 2) 760 * 320 * 120 | 15 кг |
Вага паковань: 38 кг
Доступний у кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Туалетні столики, Тумби під телевізор, Журнальні столики, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 38 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх полиць | 8 шт. |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 680 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1447 мм |
- Ціна: 2 599 ₴








