-20%влевовправо
Стіл письмовий, стіл для ноутбука St-23 Дуб Сонома
- В наявності
- Код: St-23
2 049 ₴
1 649 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл письмовий, стіл для ноутбука St-23
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 800 / В 760 / Г 500 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
| 1) 870 * 560 * 75 | 17 кг |
Вага упаковок: 17 кг
Доступний в кольорах:
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ноутбука |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 17 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 1 649 ₴









