Топ продаж
-11%
-11%влевовправо
Комп'ютерний стіл, письмовий стіл із тумбою справа на три шухляди з фасадами без ручок Т-224 R
- В наявності
- Код: Т-224 R
3 599 ₴
3 199 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерний стіл, письмовий стіл з тумбою справа на три висувні ящики з фасадами без ручок Т-224 R

- Сучасний стиль
- Містка тумба з трьома ящиками на телескопічних напрямних
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП із безліччю варіантів комбінацій
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1200 / В 750 / Г 600 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
| 1) 1240 * 690 * 100 | 40 кг |
| 2) 480 * 260 * 55 | 3 кг |
Вага паковання: 43 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге Темний
🟣Бетон
🟣Дуб Аппалачі
Також усі кольори можна міксувати між собою: Корпус Фасад
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Вага | 43 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 199 ₴










