
Шафа для одягу з 3 ящиками та полицями всередині для спальні, передпокою Т-210 Антроцит/Дуб Сонома
- Немає в наявності
- Код: Т-210
7 699 ₴
Шафа для одягу з 3 ящиками та полицями всередині для спальні, передпокою Т-210

Шафа з полицями поєднується з моделлю шафи зі штангою Т-211, а також пеналами Т-217, Т-218, Т-219, Т-220.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 800 /В 2117 / Г 500 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
| 1) 2180x560x50 | 30 кг |
| 2) 940x565x150 | 30 кг |
| 3) 1410x465x50 | 14 кг |
| 4) 870x260x65 | 6 кг |
Вага паковання: 80 кг.
Доступний у кольорах:
🟣Білий🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Дуб аппалачі
Також усі кольори можна міксувати між собою: Корпус Фасад
Також ви можете в нас замовити: Туалетні столики, Тумби під телевізор, Журнальні столики, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит/ Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2117 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця для білизни | 4 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 7 699 ₴

