Топ продаж
-11%
-11%Тумба для взуття, шафа для взуття St-21 Бетон/Білий
- Під замовлення
- Код: St-21
Відправка з 21 квітня 20263 599 ₴
3 199 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття, взуття, шафа для взуття St-21

- Може вмістити до 12 пар взуття
- Не займає багато місця
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 590 / В 1200 / Г 280
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
| 1) 1250 * 560 * 85 | 15 кг |
| 2) 630 * 385 * 65 | 8 кг |
Вага: 23кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
Також усі кольори можна міксувати: Корпус | Фасад
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон — Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 199 ₴










