-14%влевовправо
Книжкова полиця, стелаж для книг і іграшок у вітальню J-76 Білий
- В наявності
- Код: J-76 Б
2 799 ₴
2 399 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книжкова полиця, стелаж для книг та іграшок у вітальню J-76
- Полиця для книг креативна.
- Зручно та раціонально вмістить усі ваші речі.
- Може розділяти кімнату на зони.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 672/В 1606/Г 250 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
166 x 34 x 12 cm
Вага паковання: 23,3кг
Доступний у 4 кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 23.3 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх полиць | 8 шт. |
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 672 мм |
| Висота шафи | 1606 мм |
| Глибина шафи | 250 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 672 мм |
| Глибина стелажу | 250 мм |
| Висота стелажа | 1606 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 672 мм |
| Глибина полиці | 250 мм |
| Висота полиці | 1606 мм |
- Ціна: 2 399 ₴








