-16%влевовправо
Тумба під умивальник, шафар під раковинку у ванну J-65 Білий/Дуб Сонома
- В наявності
1 899 ₴
1 599 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба під умивальник, шафа під раковину у ванну кімнату J-65
- Тумба під раковину.
- Складається із закритого та відкритих відсіків, що дозволить зручно розмістити речі, та прикрасити інтер'єр.
- Різноманітність колірних варіантів полегшить підбір тумби до Вашої ванної.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 600/ В 556/ Г 311мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
73 x 51 x 15 cm
Вага упаковки: 15 кг
Доступний у 7-х кольорах:
Білий,
Бетон,
Білий/Бетон,
Дуб Сонома,
Білий/Дуб Сонома,
Венге Темний,
Білий/Венг Темний.
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | лівосторонній |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 15 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 311 мм |
| Висота | 556 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий / Дуб Сонома |
- Ціна: 1 599 ₴











