-21%Полиця на стіну, навісна полиця, кутова полиця на стіну в вітальню, ванну J-60 Бетон
- В наявності
- Код: J-60
1 399 ₴
1 099 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця на стіну, навісна полиця, кутова полиця на стіну в вітальню, ванну J-60

- В простому, мінімалистичного стилю.
- Раціонально оформляє простір кімнати.
- Чудово впишеться в будь-який інтер'єр.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 301/ В 600/ Г 301м
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
| 66.4 x 38.3 x 8.1 cm |
Вага упаковки: 7.8кг
Доступний у 4-х кольорах:
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Довжина | 301 мм |
| Ширина | 301 мм |
| Висота | 600 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 1 099 ₴





