-19%Стіл журнальний, кавовий столик, стіл в вітальню з полками J-48 Бетон
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 20262 099 ₴
1 699 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл журнальний, кавовий столик, стіл у вітальню з полицями J-48

- Журнальний стіл у мінімалістичному стилі.
- Чудово впишеться у будь-який інтер'єр.
- Додасть зручності вам у вітальню, салон чи офіс.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 900/ В 481/ Г 590мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
102 x 67 x 8.1 cm
Вага упаковки: 23.7кг
Доступний у 7-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість додаткових полиць | 3 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Колір | Бетон |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 23.7 кг |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 590 мм |
| Висота столика | 481 мм |
- Ціна: 1 699 ₴








