-18%Стелаж на 4 комірки, книжкова шафа, полиця у вітальню, ванну J-28 Дуб сонома
- В наявності
2 199 ₴
1 799 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж на 4 комірки, книжкова шафа, полиця в вітальню, ванну J-28
- Етажерка для декору і книг на п'ять полиць.
- Встановити можна як вертикально так і горизонтально.
- З декількох полиць можна змонтувати стелаж-стінку під будь-які потреби, у будь-якій формі.
- Чудово підійде в будь-яке приміщення: будинок, офіс, салон чи магазин.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 368/ В 1449/ Г 338
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
| 151.6 x 41 x 8.1 cm |
Вага упаковки: 21.5 кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Комоди, Навісні полиці, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 368 мм |
| Глибина шафи | 338 мм |
| Висота шафи | 1449 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 368 мм |
| Глибина стелажу | 338 мм |
| Висота стелажа | 1449 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 368 мм |
| Глибина полиці | 338 мм |
| Висота полиці | 1449 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 21.5 кг |
- Ціна: 1 799 ₴






