Топ
-31%
-31%Кутова полиця для книг у вітальню, полиця настінна змійка в спальню, ванну, кухню J-45 Бетон
- В наявності
- Код: J-45
1 299 ₴
899 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова полиця для книг у вітальню, полиця настінна змійка в спальню, ванну, кухню J-45

Кутова полку на стіну.
- В оригінальному, продуманому стилі.
- Надійна конструкція.
- Раціонально оформляє вільний простір.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 200/ В 1224/ Г 200мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
29.6 x 29.6 x 19.7 cm
Вага упаковки: 5 кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 5 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 1224 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 899 ₴





