-25%Журнальний стіл, стіл кавової з полкою в вітальню J-55 Венге Темний
- В наявності
1 599 ₴
1 199 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Журнальний стіл, стіл кавовий із полицею вітальню J-55
Журнальний столик у вітальню.
- Створює затишну атмосферу.
- Надасть непомітну полицю для дрібних речей.
- Лаконічно впишеться в інтер'єр і стане його чудовим доповненням.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600/В 420/Г 600мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковки:
69.4 x 67.4 x 6.5 cm
Вага паковання: 12,3кг
Доступний у 4 кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Форма стільниці | квадратна |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 12 кг |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 420 мм |
- Ціна: 1 199 ₴






