-16%Полиця підлогова в офіс, тумба з поворотним механізмом у вітальню J-33 Венге Темний
- В наявності
2 449 ₴
2 049 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця підлогова в офіс, тумба з поворотним механізмом у вітальню J-33
- Полиця поворотна.
- Компактна та зручна.
- Може використовуватися для взуття в передпокій, або для всього, що дозволить вам фантазія.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 352/ В 1441/ Г 352мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
45 x 41.8 x 23.2 cm
Вага упаковки: 20кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Комоди, Навісні полиці, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 352 мм |
| Глибина стелажу | 352 мм |
| Висота стелажа | 1441 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 2 049 ₴







