-15%Органайзер офісний, тумба на 4 ящики, комод в будинок, офіс, салон J-36 Дуб Сонома
- В наявності
2 749 ₴
2 349 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер офісний, тумба на 4 ящики, комод в будинок, офіс, салон J-36

Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 400/ В 664/ Г 356мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
74.4 x 45 x 15.1 cm
Вага упаковки: 25 кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Коліщата |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб Сонома |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 40 см |
| Глибина комода | 36 см |
| Висота комода | 66 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 356 мм |
| Висота | 664 мм |
- Ціна: 2 349 ₴





