-11%Комод пеленальний, пеленальний стіл J-42 Білий
- В наявності
4 749 ₴
4 249 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод пеленальний, пеленальний стіл J-42

Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 752/ В 1034/ Г 500мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
- 946 * 541 * 97 мм
- 854 * 574 * 122 мм
Вага упаковки: 52.2 кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Встановлення | Підлогова |
| Матеріал основи пеленальної дошки | ЛДСП |
| Опори сповивального столика | ніжки |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 752 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1034 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 4 249 ₴





