Топ
-10%
-10%Комод, на 5 ящиків в спальню J-90 Білий
- В наявності
3 899 ₴
3 499 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод, на 5 ящиків в спальню J-90

Комод з ящиками на телескопічних напрямних. Його ніжний, елегантний дизайн чудово поєднується із сучасним дизайном будь-якого житлового приміщення.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 710/ В 1060/ Г 350мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
- 115см * 41см * 11см
- 93см * 49см * 15см
Вага упаковки: 40кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 71 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 106 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 499 ₴





