Топ
-11%
-11%Комод, на 4 ящики з дверима в спальню J-93 Бетон
- В наявності
3 499 ₴
3 099 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод на 4 шухляди з дверима в спальню J-93

- Комод, з ящиками на телескопічних напрямних і полицею всередині.
- Його ніжний, елегантний дизайн прекрасно поєднується з сучасним дизайном будь-якого житлового приміщення.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 790/ В 870/ Г 350мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
- 98см * 40см * 9см
- 89см * 48см * 16см
Вага упаковки: 39кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 79 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 87 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 3 099 ₴





