-9%влевовправо
Тумба під TV до вітальні, комод на 2 висувних ящика J-88 Білий
- В наявності
- Код: J-88
3 199 ₴
2 899 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба під TV у вітальню, комод на 2 висувних ящика і полицею J-88

Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1400/ B 416/ Г 350мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
- 150 * 43 * 8 см
- 78 * 30 * 14 см
Вага упаковки: 45кг
Доступний в 7-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 350 мм |
| Висота тумби | 416 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 2 899 ₴









