-13%влевовправо
Стіл комп'ютерний настінний з полицями J-43
- В наявності
- Код: J-043
2 299 ₴
1 999 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл комп'ютерний настінний з полицями J-43

- Навісний комп'ютерний стіл.
- Оригінальність конструкції дозволяє заощадити масу простору під столом.
- Надає багато місця для речей на полицях.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1100/ B 750/ Г 485мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
117 x 58.8 x 8.1 cm
Вага упаковки: 23кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 23 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Глибина стільниці | 490 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Так |
| Навісні полиці | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
- Ціна: 1 999 ₴












