-18%Журнальний стіл з висувним ящиком і полкою, кавовий столик в вітальню J-35 Дуб Сонома
- В наявності
3 399 ₴
2 799 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Журнальний стіл з висувним ящиком і полицею, кавовий столик у вітальню J-35
- Журнальний стіл з висувним ящиком на всю ширину столу та полицею внизу.
- Ненав'язливий дизайн він чудово підійде під будь-який стиль будинку.
Матеріал: ДСП Ламинированное16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1100/ В 480/ Г 605мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
- 1202 * 732 * 52 мм
- 1016 * 300 * 161 мм
Вага упаковки: 34 кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Глибина столика | 650 мм |
| Висота столика | 480 мм |
| Вага столика | 34 кг |
| Додаткові характеристики столика | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 2 799 ₴






