-25%Прикроватна тумба, відкрита тумба в спальню J-100 Венге Темний
- В наявності
1 199 ₴
899 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумба, тумба відкрита в спальню J-100

- Тумба приліжкова, з двома відкритими відділеннями.
- Простота дизайну дозволить зробити її частиною будь-якого стилю.
Матеріал: ДСП Ламинированное16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 402/ В 390/ Г 370мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
47 x 44 x 10 cm
Вага упаковки: 7 кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге Темний |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 37 см |
| Висота тумби | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 402 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 390 мм |
- Ціна: 899 ₴





