Топ
-12%
-12%влевовправо
Приліжкова тумба, тумба в спальню з отвором знизу Gt-25
- В наявності
- Код: Gt-25
849 ₴
749 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумба до спальні з отвором знизу Gt-25

- Тумба приліжкова з одним ящиком.
- Стильна класична приліжкова тумба.
- Завдяки висувної скриньки та комірки знизу виділяється особливою практичністю.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 386 / В 410 / Г 295 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
| 51.4 x 36.8 x 11.9 cm |
Вага паковання: 8.3 кг
Доступний у кольорах:

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 39 см |
| Глибина тумби | 29 см |
| Висота тумби | 41 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 386 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Висота | 410 мм |
- Ціна: 749 ₴







