-16%Пенал невеликий в ванну J-18 Венге Темний
- В наявності
1 899 ₴
1 599 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал у ванну кімнату J-18
- Пенал невеликий, компактний у сучасному мінімалістичному стилі.
- Один відкритий і два закритих відсіку для зберігання.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 300/ В 950 / Г 300 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
103.2 x 38.2 x 8.4 cm
Вага упаковки: 14.1 кг
Доступний у 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 14.1 кг |
| Основні | |
| Колір | Венге Темний |
- Ціна: 1 599 ₴






