Топ
-12%
-12%Тумба для взуття з табуреткою J-78 Білий
- В наявності
2 449 ₴
2 149 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття з табуреткою J-78

- Компактний стелаж на п'ять полиць з висувною, зручною табуреткою.
- В наявності величезний спектр кольорів, що полегшить підбір стелажу під готовий ваш власний стиль будинку.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600 / В 935 / Г 344 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
104 x 44 x 16 cm
Вага упаковки: 25.7 кг
Доступний в 7-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 344 мм |
| Висота | 935 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 2 149 ₴








