Топ продаж
-20%
-20%влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал у ванну Gt-5

- Пенал - компактний і місткий.
- Має два відкриті та чотири закриті відділення для зберігання речей або засобів гігієни.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 300 / В 1900 / Г 300
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
| 118.6 x 38.2 x 14 cm |
Вага: 26.5 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Бетон
🟣Дуб Аппалачі
🟣Антрацит

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 4 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Основний колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 301 мм |
| Глибина | 301 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Вага | 26.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 999 ₴


