-15%влевовправо
Пенал у ванну кімнату, шафа для дому J-22 Дуб Сонома
- В наявності
1 999 ₴
1 699 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал у ванну кімнату, шафа для дому J-22
- Простий і зручний пенал на 3 відділення.
- Займає мало місця, але при цьому додасть багато корисного простору для речей.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 300/ В 910/ Г 300мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
| 91.4 x 38.2 x 10.3 cm |
Вага упаковки: 14кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 910 мм |
| Вага | 14 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Основні | |
| Колір | Дуб Сонома |
- Ціна: 1 699 ₴







