-14%влевовправо
Тумба під умивальник до ванної кімнати J-7 Бетон
- В наявності
2 149 ₴
1 849 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба під умивальник у ванну кімнату J-7
Тумба під умивальник з полицями по сторонах і великим відділенням посередині закрите дверцятами.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600/ В 500/ Г 320мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
| 69.6 x 40.2 x 14.8 cm |
Вага упаковки: 14.9 кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 14.9 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 500 мм |
| Основні | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 1 849 ₴








