-11%Полиця під взуття, стелаж у передпокій J-13 Дуб Сонома
- В наявності
2 799 ₴
2 499 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця під взуття, стелаж у передпокій J-13

- Полиця на 20 осередків з великою нішою знизу.
- Чудово підходить під взуття до передпокою
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 920 / В 995 / Г 300 мм
Габарит комірок : 115*210 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
- 1070 * 375 * 90 мм
- 735 * 378 * 161 мм
Вага упаковки: 40кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 20 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 920 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 995 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 499 ₴





